Kirill Safonovi moekollektsiooni töötuba

20.01.2022 kell 17.30

Töötuba toimub näituse “Nulltuju. Eesti moe avangard 2000-2010 raames” (näitus avatud kuni 23.01.2022).Nullindate Eesti moemaailma iseloomustavad glamuur, sädelus, kuld, uusrikkad. Sel perioodil oma loomingulist teekonda moemaailmas alustanud Kirill Safonovi juhendatud moekollektsiooni töötoas saab igaüks luua endale nullindate stiilis kostüümi.Kirill Safonov on moedisainer, kelle värvikas, julge ja optimistlik looming on laialt tuntud. Kirill on lõpetanud EKA tekstiiliosakonna magistratuuri ning tal on Kadriorus oma moestuudio. Kirill on ka regulaarne osaleja Tallinna Moenädala etendustel. 

20. jaanuaril kutsub Kirill osa võtma oma töötoast, kus iga osaleja saab tema juhendamisel disainida endale (või sõbrale) 2000ndate stiilis väikese moekollektsiooni. Kollektsiooni kavandid valmivad kollaaži tehnikas ning modelliks saate olla te ise!

Kellele: töötuba sobib kõigile, joonistamisoskus ei ole vajalik. 

Mida teeme: Osaleja saab põgusa ülevaate Kirilli tööpõhimõtetest ja -protsessist kollektsiooni kavandamisel. Seejärel saab igaüks saab valida oma kollektsioonile sobiva idee ja koloriidi. Mudelite disainimine käib ette valmistatud figuuripõhjade peal. 

Aeg: 20. jaanuar 2022 algusega kell 17.30, töötuba kestab kaks tundi. 

Vahendid: kõik töövahendid on kohapeal olemas, hiljemalt 19. jaanuariks saata aadressile designer@kirillsafonov.com enda portreefoto. Võib saata ka sõbra või sõbranna foto, kui ei soovi disainida mudeleid iseendale. 

Osalemise soovist anda teada aadressile haridus@etdm.ee.

Osalejate arv: kuni 15 inimest.
Hind: 35 eurot.