Isadepäeva tuur ja unemaski töötuba näitusel “Uneversum. Rütmid ja ruumid”

12.11. kell 13

Kingi isale meeldejääv pealelõuna näitusel “Uneversum. Rütmid ja ruumid”! Päev muuseumis algab näituseruuriga, mille järel saate endale isaga töötoas ühesugused unemaskid valmistada – või siis aidata kogu perega isal eriti uhke mask valmis saada!

Lapsed saavad kutsuda isad sisse astuma muuseumi esimese korruse suurde saali loodud põnevasse unemaailma Uneversumisse, et uurida seal erinevaid magamiseks ja puhkamiseks sobivaid rütme ja ruume. Teeme läbi nii enda sisse- kui väljalülitamiseks mõeldud harjutusi ja leiutame lahendusi, kuidas keset suurt saginat lihtsal viisil ärritajatest eralduda. Uurime lasteaedadesse, töökeskkonda ja koju mõeldud põnevaid ruumisäästliku disaini näiteid ja lapsed saavad testida ka mõnda põnevama disainiga lasteaiavoodit ning isad ehk nostalgiliselt meenutada oma lasteaia-aegu! Tuuri lõpuks selgub, milline magamisase on isade, milline aga laste lemmik!

Lapsed kujundavad koos isadega ühe erinevaid rütme ja ruume sisalduva päevaplaani, et see kindlasti lähitulevikus teostamiseks koos ka ette võtta. Töötoas valmivad originaalse kujuga silmaklapid, millele saab tekstiilivärvidega mustri peale kanda. 

Osaleda saab muuseumi piletiga, millega saab külastada samal päeval ka kõiki teisi muuseumi näitusi. Muuseumikaardi omanikele on lisaks näituse külastamisele ka tuur ja töötuba tasuta! Aga palume kõigil eelnevalt registreeruda ja soetada endale Fientast 0-pilet kogu pere peale, sest kohtade arv on piiratud! Üks pilet kehtib isale ja tema lastele.

Fienta piletid leiad SIIT.