Fair Enough (kunsti)raamatulaat

18.05 kell 18

Fair Enough (kunsti)raamatulaat toimub esmakordselt 18. ja 19. mail Tallinnas. Laupäeval, 18. mail saab osa võtta raamatulaada publikuprogrammist Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis algusega kell 18.

Kunstiraamatulaat toimub projektiruumis ETC. (Niine 8a) ja on laupäeval avatud 11–16 ning pühapäeval 11–15. Laadal müüvad ja esitlevad oma väljaandeid üle 30 erineva kunstniku ja kirjastuse üle maailma. Lisaks toimub publikuprogramm, mis koosneb loengutest, raamatuesitlustest, raadiost ja muusikast. Tule läbi, osta raamatuid, kohtu huvitavate kirjastajatega ja veeda aega toredate inimestega!

Laupäeval toimub õhtune programm Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis (Lai 17) ning selle raames toimub kolm esitlust ja väike avapidustus. Õhtu algab kell 18:00 ja lõppeb umbes 22:30, toimudes muuseumiööga samaaegselt. Esitlused toimuvad inglise keeles. Kõik on oodatud!

Jälgi ajakava ja sündmuste infot siin @fairenough_bookfair

Fair Enough (kunsti)raamatulaata korraldavad Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini MA tudengid Linnea Lindgren ja Agnes Isabelle Veevo.