Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

Näituse "Ilmapäevikud" publikuprogrammidHaridusprogrammid koolideleRingkäigud Eesti tarbekunsti püsinäitusel "Kogutud teosed"Sünnipäeva või sündmuse tähistamine muuseumisTöötoad täiskasvanuteleArhiiv

Töötoad detsembris

 

 ETDM-i "Klassikute" sarja seitsmeteistkümnes autor on nahakunstnik Ivi Laas.
Ivi Laas on tegelenud nii klassikaliselt väljapeetud kui eksperimentaalsemas laadis nahkehistöödega ning tema rohkearvulist loomingut iseloomustab läbivalt detailne ja täpne teostus.
Detsembris on võimalus Ivi Laasi juhendamisel osaleda kolmes töötoas, kus kunstnik räägib lähemalt enda loomingust ja näitusest ning tutvustab erinevaid tehnikaid, mida saab ise järele proovida.
Töötoad on sobilikud noortele (alates 12. aastat) ja täiskasvanutele.
Osalustasu: 10 eurot (sisaldab muuseumikülastust, ringkäiku näitusel ja töötoas vajalikke materjale)
​Osalemine eelregistreerimisega aadressil haridus@etdm.ee  
NB! Osalejate arv on piiratud.

 

NAHAST PISIESEMETE TÖÖTUBA
Laupäev, 3. detsember kell 12.00–15.00
Töötuba algab kunstniku ringkäiguga näitusel „Klassikud. Ivi Laas“ ning jätkub praktilise tegevusega: valmistame nahast pisiesemeid - võtmelipakuid, järjehoidjaid jms, kus on kasutatud põletus- ja joontehnikat. Soovi korral saab proovida kujunduse koloreerimist.

 

MÄRKMIKU TÖÖTUBA
Laupäev, 10. detsember kell 14.00–17.00
Töötuba algab kunstniku ringkäiguga näitusel „Klassikud. Ivi Laas“ ning jätkub praktilise tegevusega: märkmiku kujundamisel omandame erinevaid paberi dekoreerimise võtteid nagu marmoreerimine, paberibatika, kartuli- ja fooliumtrükk. Töötoa lõpus valmib märkmik, kus on kasutatud erinevaid paberikujundamise tehnikaid.

 

KALINGURKÖITES MÄRKMIKU TÖÖTUBA
Laupäev, 17. detsember kell 12.00–15.00
Töötuba algab kunstniku ringkäiguga näitusel „Klassikud. Ivi Laas“ ning jätkub praktilise tegevusega:
Tutvume kalingurköitetööks vajalike materjalide ja töövahenditega. Kaanekujunduseks valmistame fooliumtrükis või aplikatsioonitehnikas kaunistused. Töötoa lõpus valmib kalingurköites märkmik.
 

Lisainfo:

Sandra Sirp

627 4607

haridus@etdm.ee