Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

Pressiteadete arhiivUudiskirjade arhiiv

Pressiteadete arhiiv

PRESSITEADE 30.08.2005
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum pakub alates septembrist taas tegevust tarbekunsti- ja disainihuvilistele.
Kuni 18-aastastele on muuseumi sissepääs 2005. aastal tasuta!

ÕPETAJATE PÄEV

6. septembril kell 15.00-17.30 on kõik kunstiõpetajad ja klassijuhatajad oodatud õpetajate päevale, kus saab ülevaate sügis-talvisel hooajal koolidele pakutavatest haridusprogrammidest ja muuseumi näitustest ning valmistada endale ise köite.

KÖITETÖÖTUBA
Muuseumi lahtiolekuajal, K-P kella 11.00-17.30 võivad kõik soovijad sisse astuda rahvusvahelise köitenäituse „Scripta manent III” köitetöötuppa, kus on võimalik ise valmistada siksak- või jaapani köide. Materjalid ja näidised saadaval kohapeal.
Raamatusisu maksumus 10.-, täiskasvanutel lisandub ka muuseumipileti hind. Töötuba jääb avatuks 2. oktoobrini.

TEKSTIILIRING JA KERAAMIKATUBA
Septembris alustavad tööd eelkõige täiskasvanutele mõeldud tekstiiliring ja keraamikatuba. Tekstiiliringis osaleja saab koos tekstiilikunstnik Liisa Tomasbergiga ära proovida viltimise, riidetrüki ja -maalimise tehnikad ning anda vanadele esemetele kunstniku näpunäiteid silmas pidades uue näo. Keraamikatuba ootab neid, kelle kätes on valmidus ära õppida valik keraamikas enamlevinud tehnikaid – seda Asuurkeraamika ateljee meistrite juhendamisel. Mõlemal puhul saadakse kokku kord nädalas. Ringide tegevust alustatakse, kui koos on 10 huvilist.

Lähem info ja eelregistreerimine telefonidel:
muuseumipedagoog Pille Piip
Tel. 6274607 ja 6274600, 
e-post pille@etdm.ee 
« Tagasi