Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

Pressiteadete arhiivUudiskirjade arhiiv

Pressiteadete arhiiv

PRESSITEADE 08.05.2017

 

MÖÖ programm

 

 

Muuseumiöö raames toob ETDM oma kogudest vaatajate ette kõige mängulisemad teosed. Esindatud on tööd naha-, klaasi-, ehte-, keraamika-, disaini- ja tekstiilikogust.
Tule muuseumisse ja otsi need üles!
Kõigi otsijate seast loositakse välja kolm õnnelikku auhinnasaajat.

 

Eesti disaini püsinäitus III korrusel
Eesti disaini arengu ülevaade on esitatud iseseisva ekspositsioonina, kus saab näha olulisemaid arenguid ja nähtusi eesti disainiajaloos.

 

Uus Eesti tarbekunsti püsinäitus "Kogutud teosed" II korrusel
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi püsiekspositsioon annab võimaluse saada ülevaade Eesti tarbekunsti arengust ning tegutsenud ja tegutsevate kunstnike loomingust möödunud sajandi algusest tänaseni. Näitus on kantud soovist teha kättesaadavaks võimalikult laiaulatuslik valik muuseumi kollektsioonist, teostades seeläbi nii palju kui võimalik avafondi ideed. Kokku on eksponeeritud üle 2000 teose.

 

7. Tallinna rakenduskunsti triennaal "Ajavahe" I korrus, galerii
Rahvusvahelise 7. Tallinna rakenduskunsti triennaali teema on „Ajavahe. Time Difference“ ning see uurib aega ja selle erinevaid käsitlusi. Peanäitusele valis žürii 256 laekunud töö hulgast 49 teost, autorid on pärit 19 riigist.


Oluline lisainfo

Muuseumiööl on Tarbekunsti- ja Disainimuuseum tasuta avatud kella 18.00 - 23.00.

NB! Parema muuseumielamuse tagamiseks palun varuge aega, kuna ülerahvastatuse vältimiseks reguleerime külastajate arvu näitusesaalides.

 

Sandra Sirp, 627 4607, haridus@etdm.ee
 « Tagasi