Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

Pressiteadete arhiivUudiskirjade arhiivUudised

Pressiteadete arhiiv

PRESSITEADE 16.01.2017

 

Lisaks peanäitusele “Euroopa kultuurielu keraamikas - barokist tänapäevani" on muuseumi galeriis avatud Eesti Kunstiakadeemia ja siinsete söögikohtade koostööprojekti „Toit ja nõu“ tulemused.

Projekti käigus on EKA keraamika osakonna tudengid loonud Eesti kohvikutele ja restoranidele nõusid, millest arvestatav osa on läbinud arendusprotsessi ja on ka reaalselt kasutusel.

EKA keraamika osakond on juba mitu aastat vedanud projekti, mille eesmärk on viia kokku noored keraamikud ning kohalikud kohvikud ja restoranid. Keskendudes erinevate söögikohtade vajadustele ja soovidele, on disainerid pakkunud välja omapoolse lähenemise, mille käigus on sündinud esemed ja komplektid, mis iseloomustavad kindla söögikoha spetsiifikat ja iseloomu. Astudes välja standarditud keskkonnast, loovad need isikliku lähisuhte külastaja ja toidunaudingu vahele.

Kaasatud on kohvik Moon, restoran Kolm Sibulat, Ööbiku talu, restoran Neikid, Leib Resto ja Aed, kohvik Gustav, Pädaste mõisa restoran Alexander, lounge Black Taverna, restoran F hoone ja restoran Kapten Tenkeš.

Lähem info:
Urmas Puhkan
urmas.puhkan@artun.ee
Ingrid Allik
ingrid.allik@artun.ee


 « Tagasi