Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

AjaluguArhiivkoguDisaini- ja mööblikoguEhte- ja metallikoguKeraamika- ja portselanikoguKlaasikoguNahakunsti koguTekstiilikoguKogude täiendamineKogude kasutamineRaamatukoguKoostöövõimalusedPõhimäärusICOM-i muuseumide eetikakoodeks

Kunstnikud, koolid, ettevõtted

Adamson-Eric 1902-1968
Arrak, Urve 1938-2011
Bolt, Johannes 18. saj.
Eesti Noorte Punase Risti Nahatöökoda 1924-1938
Eikholm, Tiia 1965
Erma, Illu 1952
Forstreuter, H. köitekoda 20. saj. algus
Grinchel, Inna 1962
Grünbach-Sein, Külli 1965
Grünverk, Elsa 1901-1963
Haljasmäe, Rene 1973
Karl Haupti Peennaha eraõppekoda Tartus 1934-1940
Heidok, Ruth 1950
Hütt, Terje 1970
Jõerüüt-Meigas, Mariann 1956
Jõeste, Valter 1911-1989
Järv, Elo-Reet 1939
Kadarik, Kiira 1938
Kahar, Anne 1948
Kalda, Silvi 1929
Kannusaar, Virve 1930
Karing, Aksel 1903-
Kermik, Riina 1956
Kersna, Heino 1922
Keva, Sirje 1947-2012
Kirme, Kaalu 1928
Kits-Karm, Kaja 1937
Kivihall, Pille 1964
Koppel, Johanna 1907-1982
Korn, Leanika 1960
Kriisa, Sirje 1950
Krusten, Õie 1923-2001
Kuke, Maret 1926-2002
Kuusing-Soome, Agne 1970
Kängsep, Pille 1961
Käos, Maila 1978
Külv, Ella 1921-2003
Laas, Ivi 1941
Lehis, Aino 1928
Lepla, Arne 1950
Lootus, Erich 1918-1975
Luhtein, Paul 1909-2007
Lukats, Kaia 1970
Maantoa, Rutt 1955
Maar, Luule 1938
Maasikmäe-Tafel, Ivi 1947
Malin, Inge 1928-2016
Maltis, Epp 1961
Marks, Reda 1950
Mets, Mall 1946
Mäger, Tiiu 1944
Mänd, Lennart 1968
Olt, Kaire 1979
Orgusaar, Urmas 1944
Paap, Ülle 1948
Patune, Minni 1918-2016
Pihla, Ingrem 1977
Piisang, Tiina 1957
Purre, Anu 1959
Päeva, Jaana 1974
Raend, Eha 1932-2007
Raskal, Veera 1906-
Ratas, Astra  
Rattasepp, Kertu 1987
Rattus, Kersti 1952
Raudsepp, Õie 1932
Reemets, Elgi 1910-1987
Reeveer, Paul 1918-1978
Reimo, Helda 1907-1987
Reindorff, Adele 1901-1994
Reindorff, Günther 1889-1974
Roostalu, Tähti 1962
Saluvee-Migur, Liia 1951
Sander, Anne 1942
Sander, Krista 1942
Sasi, Katrin 1949
Soomlais, Stella 1985
H. Sperlingi köitekoda 20. saj. algus
Summatavet, Ella 1939
Suude, Naima 1932
Suusik-Lauk, Helmi 1908
Oskar Sõmermaa-Zimmermanni Peennaha- ja sadulsepatööstus Tartus 1908-1934
Oskar Tamjärve Nahatööde Ateljee 1933-1940
Taremaa, Signe 1955
Tartland, Rivis 1905-1943
Taska, Eduard 1890-1942
Taska, Marje 1955
Teemant, Eva 1928
Ants Tihkani töökoda 1930-ndad a-d
Tulev, Tiiu 1954
Turo, Tulvi-Hanneli 1969
Tänav-Veldemann, Rita 1947
Carl Ungeri töökoda 1893-1930
Uleman, Mihkel surn.1937
Undusk, Maarja 1959
Vahtra, Anne 1955
Valdvere, Feliks 1900-1954
Valk-Falk, Endel 1932
Varblane, Tiit  
Varik, Urve 1940-2011
Veersalu, Signe 1955
Vetemaa, Eve 1942
Vijar (Savo), Tiiu 1942
Voore, Ene 1946
Voss, Esta 1935
Väli, Leida 1921-2010
Õun, Inara 1941-2012
Üksine, Aina 1942-1976