Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

AjaluguArhiivkoguDisaini- ja mööblikoguEhte- ja metallikoguKeraamika- ja portselanikoguKlaasikoguNahakunsti koguTekstiilikoguKogude täiendamineKogude kasutamineRaamatukoguKoostöövõimalusedPõhimäärusICOM-i muuseumide eetikakoodeks

Kunstnikud, koolid, ettevõtted

Aavik, Viivi 1955
Adamson-Eric 1902-1968
Alamaa, Aino 1908-1996
Amos, Katrin 1953
Arrak, Jüri 1936
Arrak, Tõnu 1964
Aru, Tiiu 1938-2003
Balashov, Andrei 1965
Balashov, Igor 1940
Beljaev, Kätrin 1982
Braun, Ülle 1942
Dreier, Franz 1633-1698
Dubov, Juri 1929
Elken, Liidia 1924-2014
Eving, Tiia 1947
Gans, Helle 1940
Haagensen, Ulvi 1964
Hansen, Albert 1902-1983
Heidok, Ruth 1950
Hirv, Piret 1969
Hääl-Morgen, Maire 1939
Illend, Leida 1940
Ilo, Leida 1943
Ivask, Anu 1933-2010
Janis, Ivo 1946
Jelle, Heigo 1963
Johannes, Enn 1936
Jürisoo, Pilleriin  
Kaaret, Eela 1943
Kadarik, Margus 1953
Kalda, Silvi 1929
Kammar, Giidi 1928
Kangur, Anu 1952
Kapsta, Aino 1935
Kattenberg, Erich 1899-1971
Kerem, Marje 1944
Keva, Sirje 1947
Kingu, Edda 1940
Kokamägi, Ilo 1952
Kriisa, Sirje 1950
Kuldkepp, Leili 1931-2008
Kuma, Helene 1921-2009
Kurrel, Ede 1909-1991
Kuusik, Heino 1927
Kõuts, Ülle 1956
Käbin, Mari 1958
Käesel, Tiina 1943
Köögard-Ruus, Ive-Maria 1942
Künnap (Pihlak), Julia Maria 1979
Kütt, Õie 1928-2011
Küttner, Urve 1941
Laas, Ivi 1941
Laasberg, Lia 1944
Laos, Krista 1955
Lauk, Tõnu 1938
Laurits, Kristiina 1975
Lehari, Krista 1967
Lepikson, Ilse 1926
Lillemets, Bruno 1973
Linna, Taivo 1941-1996
Linnaks, Epp 1956
Linnaks, Lilian 1929-2016
Lokk, Eve 1935-2006
Lukats, Boris 1907-1996
Lüüs, Urmas 1987
Malkov, Tõnis 1985
Maran, Kärt 1980
Margus-Villems, Eve 1972
Messner, Erich  
Mei, Lydia 1895-1969
Mets, Rein 1942-2011
Mägi, Mai 1935-1993
Mälk, Kadri 1958
Mölder, Arseni 1919-2009
Müller, Heino 1935-2012
Niinemägi, Maarja 1979
Nummert, Siiri-Merike 1939-2014
Paal, Anu 1951
Paap, Kristi 1973
Paap, Ülle 1948
Palu, Leida 1915-1995
Parts, Kaie 1940
Pedari, Virve 1951-2014
Pihelga, Helge 1925
Plink, Villu 1977
Poolma, Epp  
Pruuli, Heldur 1954
Pungas, Kaie 1984
Pärn, Jaan 1953
Pärtelpoeg, Mari 1956
Raadik, Haivi 1930-2013
Raba, Nora 1938
Rajasalu, Ülle 1950
Rannik, Kaire 1971
Raunam, Ane 1959
Raunam, Salme 1921-2008
Reemets, Elgi 1910-1987
Reiter, Voldemar 1950-1993
Relo-Šaulys, Mari 1973
Riidas, Edith 1929
Riit, Tõnu 1942-2007
Rips, Uudu 1924
Roosa, Jüri 1964
Rõõmus, Maiu 1952
Rääk, Mari 1907-1986
Sepp, Ülo 1925
Šaulys, Adolfas 1966
Sinivee, Laine 1938
Sipelgas, Katrin 1977
Soonsein, Ilme 1944-1996
Soovik-Lobjakas, Mare 1942
Sork, Piia 1937
Suits, Juuli 1884-1957
Suits, Vaida 1931
Summatavet, Kärt 1963
Sõmer, Saima 1933-2006
Taevere, Niina 1909-2003
Tafel, Marget 1946
Tali, Risto 1981
Tamm, Ellen 1927
Tamman, Tiiu 1930
Tammeraid, Harald 1913-2007
Tammeraid, Otto 1905-1942
Tammik, Anneli 1975
Tapper, Anne 1947
Tassa, Heljo 1938-2007
Teeäär, Berit 1970
Thalheim, Milvi 1946
Tiitsar, Ketli 1972
Tomberg, Bruno 1925
Treiman, Ilona 1961
Trepp, Emilda 1912-1998
Tuberg, Kertu 1979
Tugi-Nuusberg, Henriette 1940
Tuum (Saar), Kirsti 1973
Tuutma, Endla 1948
Tüür, Lia 1944
Uustalu, Erik-Arne 1936
Vaher, Erik 1921-1992
Vahtramäe, Juta 1924-2004
Vainik, Elina 1935
Vaivadiene, Väljataga (Tults), Tiiu Ene 1933-2005
Valdma, Maria 1973
Valk, Heinz 1936
Valter, Ene 1952
Valtin, Astrid  
Vasmuth, Silvia 1919-1955
Varik, Urve 1940
Veenre, Tanel 1977
Vellerind, Kertu 1967
Vellerind, Tea 1939
Veegen, Katrin 1978
Veersalu, Signe 1955
Vendla, Kaja 1960
Vinn, Raili 1943
Vool, Udo 1949
Voosalu, Ülle 1955
   
   
   
Joseph Kopfi töökoda  1890 - 1940
Metallehistööateljee OTTO TAMMERAID  1938 - 1940
VMT Roman Tavast  1923 - 1940
R. Lange töökoda  
H. Lauki töökoda  
Riigi Kunsttööstuskooli metallitöökoda 1924 - 1940
Juveliir Krasnokutsky  
ENSV Kunstifondi Kunstitoodete Kombinaat