Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

AjaluguArhiivkoguDisaini- ja mööblikoguEhte- ja metallikoguKeraamika- ja portselanikoguKlaasikoguNahakunsti koguTekstiilikoguKogude täiendamineKogude kasutamineRaamatukoguKoostöövõimalusedPõhimäärusICOM-i muuseumide eetikakoodeks

Kunstnikud, koolid, ettevõtted

Aarne, Liis 1954
Aasoja, Aili 1949
Aben, Virve 1930
Adamson, Amandus 1855-1929
Agabuš, Malle 1948-2012
Annus, Karl 1986
Arike, Linda 1921
Arro, Liisu 1981
Aunre, Virve 1924-2005
Bukovec, Merle 1978
Dufala-Pärn, Edina 1968
Erdel, Raul 1975
Gans, Helle 1940
Grünberg, Ahti 1974
Grünberg, Maile 1942
Haagensen, Ulvi 1964
Israel, Lagle 1923-2000
Järg, Monika 1975
Kaarma, Voldemar 1908-1976
Kaasik, Elna 1957
Kala-Holm, Are  
Kallam, Liisa 1977
Kalve, Tõnis 1983
Kask, Kristi  
Keiv, Raili 1982
Kelpman, Mare 1958
Kermik, Jüri 1957
Kiudsoo-Värv, Kai 1968
Korela, Milvi   
Kriis, Eva-Liisa 1974
Käsukond, Helmi  
Künnap, Julia Maria 1979
Laane, Kerttu 1985
Laanemaa, Kirsti 1940
Laigo, Annike 1972
Leesi, Krista 1966
Lember, Juta 1943
Liis, Veiko 1980
Linnaks, Lilian 1929
Loog, PIret 1965
Luhtein, Paul 1909-2007
Luisk, Tarmo 1970
Lukats, Boris 1907-1996
Mang, Tiina 1957
Masso, Mihkel  
Mei, Natalie  
Meigas, Leonardo 1952
Melioranski, Ell 1951
Melioranski, Olev 1947
Metusala, Kirsti  
Mutso, Richard ?
Mõtus, Maarja 1987
Mähar, Taso 1962
Mäll, Mihkel  
Männi, Ivari 1963
Mölder, Arseni 1919-2009
Ojavee, Kärt 1982
Orgussaar, Jaanus 1971
Pajupuu, Kadi 1963
Piho, Aap  
Plees, Maimu 1920-1990
Ploompuu, Imbi 1926-2013
Põld, Erik 1906-1995
Põldmann, Kärt 1979
Pärn, Martin 1971
Pärsimägi, Karl 1902-1942
Pärtelpoeg, Leila 1927
Raidmets, Toivo 1955
Rank-Soans, Anu 1941
Raun, Maie-Ann 1938
Roosileht, August 1887-1941
Rusin, Artur 1966
Rääk, Mari

1907-1986

Sagrits, Richard 1910-1968
Sarapu, Tiina 1971
Schneider, Ivi-Els 1945
Sein, Kalli 1966
Sidorenko, Pavel 1980
Siinmaa, Olev 1881-1948
Sikmann, Sille 1983
Sirp, Ülo 1927
Soo, Taimi 1947
Soomlais, Stella  
Summatavet, Mait 1938
Tammik, Anneli 1975
Tammelaan, Tea 1964
Tertsius, Harry 1915-1979
Tomasberg, Liisa 1974
Triibmann, Margus 1966
Umberg, Udo

1921-1982

Uustalu, Erik-Arne 1936
Vain, Maimu  
Vaino, Eugen 1909
Vaskova, Tamara 1924-2013
Velbri, Edgar 1902-1977
Vellama, Tõnis 1965
Verlin, Priit 1971
Vilde, Tiia-Lena 1944
Volberg, August 1896
Volkov, Igor 1976
Wunderlich, Richard 1902-1976
Õunapuu, Matti 1945
   
Ettevõtted  
Abloy  
Derelict Furniture    
Estoplast, valgustitootja  
Huum  
Jalax, metallmööbli tootja  
J. Lorupi klaasivabrik (1924-1940)  
J. Kopf kullassepa töökoda (1928-1940)  
Keha3  
Kunstifondi kunstitoodete kombinaat ARS  
Martela  
Narma  
Nikolai Langebrauni portselanitööstus (1933-1940)  
Norma  
A. M. Lutheri mööblivabrik (1877-1940)  
T&T Mang, mööblitootja  
Punane Koit, tekstiilivabrik  
Punane RET  
Pärnu Ehituskeraamika tehas  
Richard Lange töökoda  
Salvo, platmasstoodete tehas  
Mööbli Eksperimentaalvabrik Standard  
Tallinna Ehituskeraamikatehas