Avatud K-P 11.00-18.00 / Lai 17, 10133 Tallinn

TeenusedTöötajadKuidas meid leidaAvalik teave

Töötajad



Kai Lobjakas

Direktor,
disainikogu kuraator 
Tel. 627 4608, mob. 5648 6977

E-post kai@etdm.ee

 

Helen Adamson
Peavarahoidja, tekstiilikogu kuraator
Tel. 627 4603, mob. 5803 9801

E-post helen@etdm.ee

 

Riina Uljas
Pearaamatupidaja
Tel. 628 2264, mob. 526 2114
E-post Riina.Uljas@kul.ee

Ketli Tiitsar
Projektijuht
Tel. 627 4602, mob. 552 8904
E-post ketli@etdm.ee

 

Toomas Übner
Näituste tehnik

Tel. 627 4606
E-post toomas@etdm.ee

 

Dagmar Siida

Assistent
Tel. 627 4600

E-post dagmar@etdm.ee

 

Kristi Paap

Kuraator
Tel. 627 4600, mob. 558 6654

E-post kristi@etdm.ee


Anne Tiivel
Naha- ja klaasikogu kuraator 
Tel. 627 4604
E-post anne@etdm.ee

Airi Ligi
Keraamika- ja portselanikogu kuraator 
Tel. 627 4605, mob. 5666 5587 
E-post airi@etdm.ee

 

Sandra Sirp
Muuseumipedagoog 
Tel. 627 4607

E-post haridus@etdm.ee

 

Kassa 

Sirje Rumvolt

Sirje Talisainen

Tel. 627 4611 
E-post kassa@etdm.ee 

Sisevalve 
Tel. 5194 6665, 627 4612
Tiit Paltser
Mihkel Kleis

Raivo Randlepp

Ando Naulainen